| МОЩНОСТ | 970 W |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | TAT4P429 |
| МОЩНОСТ: | 970 W |
| БУТОН ЗА ЗАМРАЗЕН ХЛЯБ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ПРЕТОПЛЯНЕ: | Да |
| ПРЕДВАРИТЕЛЕН СТОП: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.300 kg |
| EAN | 4242005188970 |










i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 970 W |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | TAT4P429 |
| МОЩНОСТ: | 970 W |
| БУТОН ЗА ЗАМРАЗЕН ХЛЯБ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ПРЕТОПЛЯНЕ: | Да |
| ПРЕДВАРИТЕЛЕН СТОП: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.300 kg |
| EAN | 4242005188970 |