| МОЩНОСТ | 970 W |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | TAT5P425 |
| МОЩНОСТ: | 970 W |
| БУТОН ЗА ЗАМРАЗЕН ХЛЯБ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ПРЕТОПЛЯНЕ: | Да |
| ПРЕДВАРИТЕЛЕН СТОП: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.400 kg |
| EAN | 4242005188994 |










i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 970 W |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | TAT5P425 |
| МОЩНОСТ: | 970 W |
| БУТОН ЗА ЗАМРАЗЕН ХЛЯБ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ПРЕТОПЛЯНЕ: | Да |
| ПРЕДВАРИТЕЛЕН СТОП: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.400 kg |
| EAN | 4242005188994 |