| МОЩНОСТ | 900 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 8 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 0.80 м |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | HD2582/90 |
| МОЩНОСТ: | 900 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 8 |
| БУТОН ЗА ЗАМРАЗЕН ХЛЯБ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ПРЕТОПЛЯНЕ: | Да |
| ПРЕДВАРИТЕЛЕН СТОП: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| РЕШЕТКА ЗА ПРЕТОПЛЯНЕ НА ХЛЯБ: | Да |
| РАВНОМЕРНО ПРЕПИЧАНЕ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 0.80 м |
| Размери: | 304X184X214 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.600 kg |
| EAN | 8710103829614 |














