| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 1300.0 ml |
| УДАРНА ПАРА | 500 g/min |
| Марка | ROWENTA |
| МОДЕЛ: | DG9621F0 |
| ТИП: | ЦЕНТЪР ЗА ГЛАДЕНЕ |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 1300.0 ml |
| НАЛЯГАНЕ: | 7.8 bar |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ПЛОЧАТА: | MICROSTEAM 400 |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО: | 140 g/min |
| УДАРНА ПАРА: | 500 g/min |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Да |
| ПОДВИЖЕН РЕЗЕРВОАР: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3121040089491 |

















