| КАПАЦИТЕТ | 600 VA |
| ИЗХОДЯЩА МОЩНОСТ | 360 W Max |
| Марка | POWER WALKER |
| МОДЕЛ: | VI600STL |
| КАПАЦИТЕТ: | 600 VA |
| ВХОДЯЩО НАПРЕЖЕНИЕ: | 162~290 V |
| ИЗХОДЯЩА МОЩНОСТ: | 360 W Max |
| ЗАЩИТА: | Да |
| АЛАРМА: | Да |
| РАЗМЕР: | 96X138X286 MM |
| ИНТЕРФЕЙС: | 2 x ШУКО + USB Comm. Port |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4260074980677 |








