| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | ДЕСЕН |
| ДЪЛЖИНА | 230.00 мм |
| ШИРИНА | 520.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 180.00 мм |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | 5223 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ: | ДЕСЕН |
| ДЪЛЖИНА: | 230.00 мм |
| ШИРИНА: | 520.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 180.00 мм |
| EAN | 6988354273414 |


