| МАТЕРИАЛ | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | Да |
| ДЪЛЖИНА | 465.00 мм |
| ШИРИНА | 465.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 170.00 мм |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | 803 |
| ТИП: | УМИВАЛНИК ЗА ПЛОТ |
| МАТЕРИАЛ: | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ: | Да |
| ДЪЛЖИНА: | 465.00 мм |
| ШИРИНА: | 465.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 170.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА: | 10 Год. |
| EAN | 6935917308038 |





