| МАТЕРИАЛ | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДЪЛЖИНА | 370.00 мм |
| ШИРИНА | 480.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 140.00 мм |
| Марка | INTER CERAMIC |
| ТИП: | УМИВАЛНИК ЗА МЕБЕЛ |
| МАТЕРИАЛ: | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ДЪЛЖИНА: | 370.00 мм |
| ШИРИНА: | 480.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 140.00 мм |
| EAN | 6988354214370 |


