| ИЗХОДНА МОЩНОСТ | 500W |
| Марка | PIONEER |
| МОДЕЛ: | GM-A3702 |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ: | 500W |
| БРОЙ КАНАЛИ: | 2 |
| ИМПЕДАНС: | 2-8 ohm |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 10 Hz - 70 kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4988028340154 |



i
"" Днес
2-канален мостов авто усилвател, проектиран за невероятно музикално преживяване, свобода при инсталация и ниско ниво на звуково изкривяване.
Описание
Максимална мощност 500W (мостово) или 2 x 170W (4 Ω) или 2 x 250 W (2 Ω)
Мощност по CEA 2006 (THD + N = 1%) 2 x 60W (4 Ω)
Честотна лента 10Hz ~ 70kHz (+0dB , -3dB) Hz
Изкривявания < 0.05 %
Съотношение сигнал/шум > 95 dB
LPF 80 Hz (-12 dB/oct)
Размери (W x H x D) 246(W) x 60(H) x 180(D) mm
Тегло 1.4 kg
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ | 500W |
| Марка | PIONEER |
| МОДЕЛ: | GM-A3702 |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ: | 500W |
| БРОЙ КАНАЛИ: | 2 |
| ИМПЕДАНС: | 2-8 ohm |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 10 Hz - 70 kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4988028340154 |