| ВИД ТВЪРД ДИСК | 2.5 INCH |
| Капацитет | 5000 GB |
| Марка | WESTERN DIGITAL |
| МОДЕЛ: | MY PASSPORT WDBPKJ0050BBK 5TB |
| ВИД ТВЪРД ДИСК: | 2.5 INCH |
| Капацитет: | 5000 GB |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB 3.2 GEN 1 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 718037868448 |








| ВИД ТВЪРД ДИСК | 2.5 INCH |
| Капацитет | 5000 GB |
| Марка | WESTERN DIGITAL |
| МОДЕЛ: | MY PASSPORT WDBPKJ0050BBK 5TB |
| ВИД ТВЪРД ДИСК: | 2.5 INCH |
| Капацитет: | 5000 GB |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB 3.2 GEN 1 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 718037868448 |