| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 20.00 " |
| СКОРОСТИ | 6 |
| ЗАБЕЛЕЖКА | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| Марка | REACTOR |
| МОДЕЛ: | BRAVO TEAM 20" |
| ТИП: | ДЕТСКИ |
| РАМКА: | СТОМАНЕНА |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 20.00 " |
| СКОРОСТИ: | 6 |
| АМОРТИСЬОРИ: | Не |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ПРЕДНА/ЗАДНА V-BRAKE |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| EAN | 2468655 |

















