| МОЩНОСТ W | 45.0 W |
| НИВО НА ШУМ | 54 dB(A) |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ДИАМЕТЪР СМ | 40.0 см |
| Марка | ROWENTA |
| МОДЕЛ: | VU4410F0 |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР: | СТОЯЩИ |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ W: | 45.0 W |
| НИВО НА ШУМ: | 54 dB(A) |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 40.0 см |
| ОСЦИЛАЦИЯ: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| РЕГУЛАЦИЯ НА НАКЛОНА: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 130.00 см |
| ШИРИНА: | 42.50 см |
| ДЪЛЖИНА: | 42.50 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3121044106231 |















