| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ДИАМЕТЪР СМ | 30.0 см |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | BOREAL 3D |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР: | СТОЯЩИ |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| МАКСИМАЛНА ВИСОЧИНА: | 110.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 30.0 см |
| ОСЦИЛАЦИЯ: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8414234446930 |

















