| МОЩНОСТ W | 45.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ДИАМЕТЪР СМ | 40.0 см |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | GRECO 16 ELEGANCE |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР: | НАСТОЛНИ |
| МОЩНОСТ W: | 45.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 40.0 см |
| ОСЦИЛАЦИЯ: | Да |
| ВЪРТЯЩ СЕ КОРПУС: | Да |
| РЕГУЛАЦИЯ НА НАКЛОНА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8414234446916 |














