| ВИСОЧИНА | 84.00 см |
| ШИРИНА | 54.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 59.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 95 L |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ | 3 |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | FSE 1174 N |
| ВИСОЧИНА: | 84.00 см |
| ШИРИНА: | 54.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 59.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 95 L |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 3 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 168 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8690842469220 |











