| ВИСОЧИНА | 171.40 см |
| ШИРИНА | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 70.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 256 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ | 7 |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | RFNE 290 L41 WN |
| ВИСОЧИНА: | 171.40 см |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 70.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 256 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР: | Да |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 7 |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА БЪРЗО ЗАМРАЗЯВАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 240 kWh |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| НИВО НА ШУМА: | 38.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8690842575464 |












