| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 2.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 2560 x 1440 |
| ЪГЪЛ НА ЗАСНЕМАНЕ | 136° |
| GPS | Да |
| Марка | KENWOOD |
| МОДЕЛ: | DRV-A510W |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 2.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 5.1 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 2560 x 1440 |
| ЪГЪЛ НА ЗАСНЕМАНЕ: | 136° |
| GPS: | Да |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Да |
| WI-FI: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 19048239433 |











