| ДИАМЕТЪР | 100 mm |
| ДЕБИТ | 115 m3/h |
| НИВО НА ШУМ | 31 dB |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| КЛАПА | Не |
| Марка | CATA |
| МОДЕЛ: | E-100 GTH |
| ДИАМЕТЪР: | 100 mm |
| ДЕБИТ: | 115 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 31 dB |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | ИЗМЕРВАНЕ ТЕМПЕР. И ВЛАГА |
| КЛАПА: | Не |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | E-100 GTH |
| ДИАМЕТЪР: | 100 mm |
| ДЕБИТ: | 115 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 31 dB |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | ИЗМЕРВАНЕ ТЕМПЕР. И ВЛАГА |
| КЛАПА: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | E-100 GTH |
| ДИАМЕТЪР: | 100 mm |
| ДЕБИТ: | 115 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 31 dB |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | ИЗМЕРВАНЕ ТЕМПЕР. И ВЛАГА |
| КЛАПА: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8422248049634 |




