| ДИАМЕТЪР | 100 mm |
| ДЕБИТ | 93 m3/h |
| НИВО НА ШУМ | 39 dB |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| КЛАПА | Не |
| Марка | DOMOVENT |
| МОДЕЛ: | 100S |
| ДИАМЕТЪР: | 100 mm |
| ДЕБИТ: | 93 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 39 dB |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | Не |
| КЛАПА: | Не |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | 100S |
| ДИАМЕТЪР: | 100 mm |
| ДЕБИТ: | 93 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 39 dB |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | Не |
| КЛАПА: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4823016228437 |







