| ДИАМЕТЪР | 100 mm |
| ДЕБИТ | 169 m3/h |
| НИВО НА ШУМ | 32 dB |
| ЦВЯТ | МОЗАЙКА |
| КЛАПА | Да |
| Марка | MMOTORS JSC |
| МОДЕЛ: | MMP 100 |
| ДИАМЕТЪР: | 100 mm |
| ДЕБИТ: | 169 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 32 dB |
| КЛАПА: | Да |
| ЦВЯТ: | МОЗАЙКА |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | MMP 100 |
| ДИАМЕТЪР: | 100 mm |
| ДЕБИТ: | 169 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 32 dB |
| ЦВЯТ: | МОЗАЙКА |
| КЛАПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | MMP 100 |
| ДИАМЕТЪР: | 100 mm |
| ДЕБИТ: | 169 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 32 dB |
| ЦВЯТ: | МОЗАЙКА |
| КЛАПА: | Да |
| EAN | 3800211054796 |







