| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 445 m3/h |
| ENERGY CLASS | A |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 45.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 57 dB |
| FILTER TYPE | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | AEG |
| MODEL: | GDE686HB |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 445 m3/h |
| ENERGY CLASS: | A |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 45.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 57 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | A |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | A |
| GREASE FILTERING EFFICIENCY CL: | B |
| FILTER TYPE: | PERMANENT |
| BOOSTER FUNCTION: | Yes |
| WIDTH: | 60.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 7333394121826 |























