| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 577 m3/h |
| ENERGY CLASS | B |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 64.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 68 dB |
| FILTER TYPE | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | HAIER |
| MODEL: | HAPY52ES6BEE |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 577 m3/h |
| ENERGY CLASS: | B |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 64.0 kWh |
| NUMBER OF MOTORS: | 1 |
| MAXIMUM MOTOR POWER: | 230 W |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 68 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | B |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | B |
| FILTER TYPE: | PERMANENT |
| CHARCOAL FILTER: | Yes |
| LIGHTING TYPE: | LED |
| (NOMINAL) POWER OF LIGHTING SY: | 3.0 W |
| BOOSTER FUNCTION: | Yes |
| WIDTH: | 52.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| NON RETURN VALVE: | Yes |
| WARRANTY: | 2+4 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8059019113326 |












