| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 577 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 64.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 68 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | HAPY52ES6BEE |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 577 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | B |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 64.0 kWh |
| БРОЙ МОТОРИ: | 1 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ: | 230 W |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 68 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | B |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | B |
| ВИД ФИЛТРИ: | ПОСТОЯННИ |
| ФИЛТЪР С АКТИВЕН ВЪГЛЕН: | Да |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА: | 3.0 W |
| ИНТЕНЗИВНА СКОРОСТ: | Да |
| ШИРИНА: | 52.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ВЪЗВРАТНА КЛАПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8059019113326 |












