| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 519 m3/h |
| ENERGY CLASS | A |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 38.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 62 dB |
| Brand | NEFF |
| MODEL: | I98WMM1Y7 |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 519 m3/h |
| ENERGY CLASS: | A |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 38.0 kWh |
| MAXIMUM MOTOR POWER: | 300 W |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 62 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | A |
| GREASE FILTERING EFFICIENCY CL: | C |
| BOOSTER FUNCTION: | Yes |
| WIDTH: | 90.00 см |
| GLASS PANEL: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4242004270775 |




