| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 519 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 38.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 62 dB |
| Марка | NEFF |
| МОДЕЛ: | I98WMM1Y7 |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 519 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 38.0 kWh |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ: | 300 W |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 62 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ: | C |
| ИНТЕНЗИВНА СКОРОСТ: | Да |
| ШИРИНА: | 90.00 см |
| СТЪКЛЕН ПАНЕЛ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4242004270775 |




