| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 425 m3/h |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 42.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 68 dB |
| FILTER TYPE | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | TEKA |
| MODEL: | GFL 77760 INOX |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 425 m3/h |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 42.0 kWh |
| NUMBER OF MOTORS: | 1 |
| MAXIMUM MOTOR POWER: | 270 W |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 68 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | A |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | A |
| GREASE FILTERING EFFICIENCY CL: | E |
| LIGHTING TYPE: | LED |
| (NOMINAL) POWER OF LIGHTING SY: | 6.0 W |
| TIMER: | Yes |
| BOOSTER FUNCTION: | Yes |
| WIDTH: | 71.20 см |
| COLOUR: | INOX |
| NON RETURN VALVE: | Yes |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 8434778025651 |







