| ENERGY CLASS | C |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 67 dB |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | DWB63BC60 |
| ENERGY CLASS: | C |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 67 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | E |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | A |
| GREASE FILTERING EFFICIENCY CL: | B |
| WIDTH: | 60.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005482078 |















