| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 432 m3/h |
| ENERGY CLASS | А+ |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 36.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 51 dB |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | DWK81AN60 |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 432 m3/h |
| ENERGY CLASS: | А+ |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 36.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 51 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | A |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | A |
| GREASE FILTERING EFFICIENCY CL: | C |
| LIGHTING TYPE: | LED |
| BOOSTER FUNCTION: | Yes |
| WIDTH: | 80.00 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005360819 |








