| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 432 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А+ |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 36.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 51 dB |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | DWK81AN60 |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 432 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А+ |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 36.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 51 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ: | C |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| ИНТЕНЗИВНА СКОРОСТ: | Да |
| ШИРИНА: | 80.00 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005360819 |








