| ENERGY CLASS | D |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 53.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 67 dB |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | DWP64BC60 |
| ENERGY CLASS: | D |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 53.0 kWh |
| NUMBER OF MOTORS: | 3 |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 67 dB |
| DISPLAY: | Yes |
| WIDTH: | 60.00 см |
| GLASS PANEL: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4242005031979 |







