| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 485 m3/h |
| ENERGY CLASS | А+ |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 20.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 54 dB |
| FILTER TYPE | REPLACEMENT |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | HISENSE |
| MODEL: | CH6IN6226B |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 485 m3/h |
| ENERGY CLASS: | А+ |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 20.0 kWh |
| NUMBER OF MOTORS: | 1 |
| MAXIMUM MOTOR POWER: | 150 W |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 54 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | A |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | B |
| FILTER TYPE: | REPLACEMENT |
| LIGHTING TYPE: | LED |
| (NOMINAL) POWER OF LIGHTING SY: | 4.0 W |
| DISPLAY: | Yes |
| WIDTH: | 59.50 см |
| GLASS PANEL: | Yes |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838783066435 |





















