| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 415 m3/h |
| ENERGY CLASS | B |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 67.7 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 50 dB |
| FILTER TYPE | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | MIELE |
| MODEL: | DA 9092 W |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 415 m3/h |
| ENERGY CLASS: | B |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 67.7 kWh |
| MAXIMUM MOTOR POWER: | 203 W |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 50 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | B |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | A |
| GREASE FILTERING EFFICIENCY CL: | B |
| LIGHTING TYPE: | LED |
| (NOMINAL) POWER OF LIGHTING SY: | 3.2 W |
| BOOSTER FUNCTION: | Yes |
| OUTPUT DUCT SIZE: | 15 мм |
| WIDTH: | 88.00 см |
| GLASS PANEL: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| NON RETURN VALVE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4002516788461 |


