| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 415 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 67.7 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 50 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | MIELE |
| МОДЕЛ: | DA 9092 W |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 415 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | B |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 67.7 kWh |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ: | 203 W |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 50 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | B |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ: | B |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА: | 3.2 W |
| ИНТЕНЗИВНА СКОРОСТ: | Да |
| ДИАМЕТЪР НА ИЗХОДА ЗА ВЪЗДУХОВ: | 15 мм |
| ШИРИНА: | 88.00 см |
| СТЪКЛЕН ПАНЕЛ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ВЪЗВРАТНА КЛАПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4002516788461 |


