| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 431 m3/h |
| ENERGY CLASS | А+ |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 32.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 56 dB |
| FILTER TYPE | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | NEFF |
| MODEL: | D65IFN1S0 |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 431 m3/h |
| ENERGY CLASS: | А+ |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 32.0 kWh |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| MAXIMUM MOTOR POWER: | 130 W |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 56 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | A |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | A |
| FILTER TYPE: | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE: | LED |
| (NOMINAL) POWER OF LIGHTING SY: | 3.0 W |
| BOOSTER FUNCTION: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| WIDTH: | 60.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242004274056 |










