| ENERGY CLASS | А++ |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 25.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 56 dB |
| Brand | NEFF |
| MODEL: | D97BDN2S0 |
| ENERGY CLASS: | А++ |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 25.0 kWh |
| MAXIMUM MOTOR POWER: | 105 W |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 56 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | A |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | A |
| GREASE FILTERING EFFICIENCY CL: | B |
| OUTPUT DUCT SIZE: | 150 мм |
| WIDTH: | 90.00 см |
| GLASS PANEL: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4242004287513 |















