| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 650 m3/h |
| ENERGY CLASS | D |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 57.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 63 dB |
| FILTER TYPE | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | SNAIGE |
| MODEL: | SNH-FS906IXG 2M |
| TYPE: | CLASSICAL |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 650 m3/h |
| ENERGY CLASS: | D |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 57.0 kWh |
| NUMBER OF MOTORS: | 2 |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 63 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | E |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | A |
| FILTER TYPE: | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE: | LED |
| WIDTH: | 60.00 см |
| COLOUR: | INOX |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8690000321926 |




















