| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 423 m3/h |
| ENERGY CLASS | D |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 128.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 58 dB |
| FILTER TYPE | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | TEKA |
| MODEL: | DVT 680B |
| TYPE: | TILT |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 423 m3/h |
| ENERGY CLASS: | D |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 128.0 kWh |
| NUMBER OF MOTORS: | 1 |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 58 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | D |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | A |
| FILTER TYPE: | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE: | LED |
| BOOSTER FUNCTION: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| WIDTH: | 60.00 см |
| GLASS PANEL: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| NON RETURN VALVE: | Yes |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 8421152130599 |

















