| ENERGY CLASS | A |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 60 dB |
| Brand | WHIRLPOOL |
| MODEL: | WHBS 62F LT K/1 |
| ENERGY CLASS: | A |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 60 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | A |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | A |
| GREASE FILTERING EFFICIENCY CL: | D |
| DISPLAY: | Yes |
| WIDTH: | 59.80 см |
| GLASS PANEL: | Yes |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8003437636660 |






















