| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 350 m3/h |
| ENERGY CLASS | B |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 75.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 68 dB |
| FILTER TYPE | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | WHIRLPOOL |
| MODEL: | WHCN 64 F LM X/1 |
| TYPE: | PYRAMID |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 350 m3/h |
| ENERGY CLASS: | B |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 75.0 kWh |
| NUMBER OF MOTORS: | 1 |
| MAXIMUM MOTOR POWER: | 180 W |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 68 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | C |
| GREASE FILTERING EFFICIENCY CL: | C |
| FILTER TYPE: | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE: | LED |
| (NOMINAL) POWER OF LIGHTING SY: | 5.0 W |
| WIDTH: | 59.80 см |
| COLOUR: | INOX |
| NON RETURN VALVE: | Yes |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8003437636738 |






