| POWER CONSUMPTION | 720 W |
| DISC DIAMETER | 125 мм |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| Brand | BOSCH PROFESSIONAL |
| MODEL: | GWS 7-125 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 720 W |
| DISC DIAMETER: | 125 мм |
| IDLE SPEED 1/min: | 11000 |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.900 kg |
| SUITABLE FOR: | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY: | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3165140823715 |





