| POWER CONSUMPTION | 720 W |
| DISC DIAMETER | 125 мм |
| SPEED CONTROL | No |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | GRAPHITE |
| MODEL: | 59G072 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 720 W |
| DISC DIAMETER: | 125 мм |
| SPEED CONTROL: | No |
| IDLE SPEED 1/min: | 11000 |
| TOOL CASE: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.840 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 5902062000286 |


