| POWER CONSUMPTION | 730 W |
| DISC DIAMETER | 125 мм |
| SPEED CONTROL | No |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| Brand | HIKOKI |
| MODEL: | G13SR4 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 730 W |
| DISC DIAMETER: | 125 мм |
| SPEED CONTROL: | No |
| IDLE SPEED 1/min: | 10000 |
| TOOL CASE: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.800 kg |
| SUITABLE FOR: | PROFFESIONAL USE |
| EAN | 4966376274543 |


