| POWER CONSUMPTION | 720 W |
| DISC DIAMETER | 115 мм |
| SPEED CONTROL | No |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| Brand | MAKITA |
| MODEL: | GA4530R |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 720 W |
| DISC DIAMETER: | 115 мм |
| SPEED CONTROL: | No |
| IDLE SPEED 1/min: | 11000 |
| TOOL CASE: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.800 kg |
| SUITABLE FOR: | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY: | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 88381808507 |





