| POWER CONSUMPTION | 900 W |
| DISC DIAMETER | 125 мм |
| SPEED CONTROL | Yes |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | PREMIUM HD |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 900 W |
| DISC DIAMETER: | 125 мм |
| SPEED CONTROL: | Yes |
| IDLE SPEED 1/min: | 0-11000 |
| PRODUCT WEIGHT: | 2.350 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800138249398 |










