| POWER CONSUMPTION | 900 W |
| DISC DIAMETER | 125 мм |
| SPEED CONTROL | No |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL: | BEG220-QS |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 900 W |
| DISC DIAMETER: | 125 мм |
| SPEED CONTROL: | No |
| IDLE SPEED 1/min: | 12000 |
| TOOL CASE: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.800 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| MODEL: | BEG220-QS |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 900 W |
| DISC DIAMETER: | 125 мм |
| SPEED CONTROL: | No |
| IDLE SPEED 1/min: | 12000 |
| TOOL CASE: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.800 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 125 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5035048677421 |










