| POWER CONSUMPTION | 1500 W |
| DISC DIAMETER | 125 мм |
| SPEED CONTROL | Yes |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| Brand | DEWALT |
| MODEL: | DWE4257-QS |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 1500 W |
| DISC DIAMETER: | 125 мм |
| SPEED CONTROL: | Yes |
| IDLE SPEED 1/min: | 2800-10000 |
| TOOL CASE: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 3.100 kg |
| SUITABLE FOR: | PROFFESIONAL USE |
| EAN | 5035048645390 |




