| COLOUR | ХРОМ |
| LENGTH | 60.00 см |
| Brand | BISK |
| MODEL: | GO |
| KIND OF BATH ACCESSORIES: | TOWEL RAIL |
| COLOUR: | ХРОМ |
| LENGTH: | 60.00 см |
| SELECTION: | GO |
| EAN | 5901487070300 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| COLOUR | ХРОМ |
| LENGTH | 60.00 см |
| Brand | BISK |
| MODEL: | GO |
| KIND OF BATH ACCESSORIES: | TOWEL RAIL |
| COLOUR: | ХРОМ |
| LENGTH: | 60.00 см |
| SELECTION: | GO |
| EAN | 5901487070300 |