| COLOUR | ХРОМ |
| LENGTH | 25.00 см |
| Brand | METALIFE |
| KIND OF BATH ACCESSORIES: | TOWEL RAIL |
| COLOUR: | ХРОМ |
| LENGTH: | 25.00 см |
| SELECTION: | METALIFE |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ОПЦИЯ ЗА ВАКУУМ ИЛИ ДЮБЕЛИРАНЕ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8680801617076 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| COLOUR | ХРОМ |
| LENGTH | 25.00 см |
| Brand | METALIFE |
| KIND OF BATH ACCESSORIES: | TOWEL RAIL |
| COLOUR: | ХРОМ |
| LENGTH: | 25.00 см |
| SELECTION: | METALIFE |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ОПЦИЯ ЗА ВАКУУМ ИЛИ ДЮБЕЛИРАНЕ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8680801617076 |