| COLOUR | ХРОМ |
| Brand | SYNCHRO |
| KIND OF BATH ACCESSORIES: | BATH WASTE BIN |
| COLOUR: | ХРОМ |
| HEIGHT: | 25.00 см |
| CAPACITY LITERS: | 5.000 L |
| DIAMETER SM: | 20.5 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800132503410 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| COLOUR | ХРОМ |
| Brand | SYNCHRO |
| KIND OF BATH ACCESSORIES: | BATH WASTE BIN |
| COLOUR: | ХРОМ |
| HEIGHT: | 25.00 см |
| CAPACITY LITERS: | 5.000 L |
| DIAMETER SM: | 20.5 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800132503410 |