| COLOUR | ХРОМ/МАТ |
| LENGTH | 52.50 см |
| Brand | BISK |
| MODEL: | VIRGINIA |
| KIND OF BATH ACCESSORIES: | TOWEL RAIL |
| COLOUR: | ХРОМ/МАТ |
| LENGTH: | 52.50 см |
| SELECTION: | VIRGINIA BF |
| EAN | 5901487720854 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| COLOUR | ХРОМ/МАТ |
| LENGTH | 52.50 см |
| Brand | BISK |
| MODEL: | VIRGINIA |
| KIND OF BATH ACCESSORIES: | TOWEL RAIL |
| COLOUR: | ХРОМ/МАТ |
| LENGTH: | 52.50 см |
| SELECTION: | VIRGINIA BF |
| EAN | 5901487720854 |